Hakkımızda

Ekotek Isı Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 2004 yılında kurulmuş Endüstriyel buhar, kızgın yağ , sıcak su ve diğer kazanlar alanında faaliyet göstermektedir, Ayrıca Şirketimiz endüstriyel buhar kazanları, kızgın yağ kazanları, sıcaksu kazanları üretip ihraç etmektedir.

3.000 m² üretim alanı ile endüstriyel ürünlerle üretim yapan tüm sektörlerin yanındayız. Buhar kazanları, kızgın yağ kazanları, endüstriyel sıcaksu kazanları ve kat kaloriferleri konusunda 20 yılı aşan tecrübeyle 28'den fazla ülkeye Aydın Organize Sanayi bölgesinden ihracat yapmaktayız.

Sertifikalar: TSE, CE, ISO 9001:2015, EAC, Breau Veritas

Kalitemiz Hakkında

Ekotek Isı Teknolojileri ısıtma sitemleri sektöründeki gereksinimler doğrultusunda gelişen katı yakıt yakma sistemleri ile ekonomik işletme maliyetli kazanları tasarlamak, yüksek yanma verimli kazanlar üretmek olarak misyonunu ortaya koymuştur. Bu doğrultuda üst yönetim ve çalışanlar geleceğe ait vizyon ve stratejileri oluşturmakta kullanılan ilkeleri ve hedefleri aşağıdaki gibi belirlemiştir.

Sağlıklı büyüyebilmek için gerekli alt yapılardan biri olan; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini kurduk ve belgelendirdik. TSE Sertifikası ve CE işareti ile ilgili gereklilikleri yerine getirerek Avrupa Birliği’nin ticari ve ekonomik şartlarını karşılayabilecek ürünler üretmekteyiz.

Firmamız EKOTEK, Marka tescilli ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi tarafından kontrol ve denetimi yapılmaktadır. Her bir ürün için modül b (proje) + modül f (imalat) TSE Standardına göre CE belgesi ile belgelendirilmektedir. Kaynak işlemleri sertifikalı kaynakçılar tarafından, onaylı WPS ve WPQR lara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Yapılan kaynak işlemleri, standartların ön gördüğü oranlarda radyografik teste tabi tutulmaktadır. Kaynaklarımıza yetkili firma tarafından ultrasonik, radyografik ve penetran testleri yapılmaktadır.

Kaliteye ve Güvene Giden Yol

Kat kaloriferi, kalorifer kazanı ve endüstriyel kazanlar ürettiğimiz fabrikamızda daha verimli ve daha rahat bir fiziki ortam oluşturmak, mevcut imalat kapasitemizi arttırmak, kaliteli servis – bayi ağı kurarak müşteri kitlemizi artırmak öncelikli hedefimiz haline gelmiştir.

Yasal gereklilikleri her zaman karşılayacak şekilde süreçlerimizi düzenlemek ve geliştirmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışmak, müşteri istekleri ve gelişen yakma teknikleri doğrultusunda yeni ürünler üretmek Ekotek Isı Teknolojileri şirketinin hedeflerindendir.