Aksesuarlar

Aksesuarlar

Aksesuarlar Teklif Formu
Bilgileri doldurup satış ekibimize kolayca ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Aksesuarlar Ürünler

Kondens Tankı
Kondens Tankı sisteminde ısıtıcı akışkan olarak kullanılan buhar, yoğuşma esnasında, enerji transfer yöntemi ile kendi bünyesindeki ısı enerjisini, kazan besi suyuna aktarır.
Degazör Tankı
Degazör Tankı 316L paslanmaz saçtan imal edilir. Degazör, 102°C sıcaklık, 0,2 Bar basınçta degaze işlemini gerçekleştirir.
Akümülasyon Tankı
Akümülasyon tankı, sistemde oluşan basınç değişikliklerini dengelemek, ani basınç artışlarını veya azalmalarını absorbe etmek, enerjiyi depolamak ve sistem performansını optimize etmek için kullanılır.
Paslanmaz Baca
Paslanmaz bacalar, tek cidarlı ve çift cidarlı olmak üzere ikiye ayrılır.
Siklon ve Multi Siklon Filtre
Siklon ve multi siklon filtre, genellikle katı yakıtların özellikle linyit kömürünün yakıt kazanlarında yanması sonucu oluşan kül ve kurumun tutulmasında kullanılır.
Sulu Baca Filtreleri
Sulu baca filtreleri, yüksek kapasiteli kazanların baca çıkışlarında kullanılır. Dışarıya atılacak olan havanın içindeki partiküllerin yıkanarak daha da azalması sağlanmış olur.
Ekonomizer
Ekonomizer baca gazlarının atık ısısından faydalanarak; besi suyunun ısıtılmasında, sıcak hava ihtiyaçları ve kullanım sıcak suyu ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan cihazlardır.
up top