Mobil Kazan Sistemleri

Mobil Kazan Sistemleri

Mobil kazan sistemleri taşınabilir veya hareketli kazan sistemlerini ifade eder. Bu tür sistemler genellikle enerji üretimi, ısıtma veya proses ısısı sağlama gibi çeşitli endüstriyel uygulamalarda kullanılır.

Mobil kazanlar farklı yakıt türlerini kullanabilir; doğal gaz, dizel, kömür veya biyokütle gibi katı-sıvı-gaz yakıtlı olmak üzere çeşitli kaynaklardan enerji üretme esnekliği sağlar. Paket tipi olmaları ve taşınabilir bir ünite olarak tasarlanmış olmaları, kullanıcıya pratik ve kolay bir kurulum deneyimi sunar. Bu kazan sistemleri, taşıma için özel olarak tasarlanmış konteynerlere monte edilebilir. Konteyner kazanın kolayca taşınmasını sağlar ve farklı projelerde veya yerlerde kullanılmasını mümkün kılar.

Taşınabilir buhar kazanları, kızgın yağ kazanları veya sıcak su kazanları üretimi yapan Ekotek Isı Teknolojileri, ihtiyacınıza en uygun sistemi sizler için tasarlıyor. 

Mobil Kazan Sistemleri Teklif Formu
Bilgileri doldurup satış ekibimize kolayca ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Mobil Kazan Sistemleri Ürünler

Fırtına Serisi - Sıvı Gaz Yakıtlı Buhar Kazanı
Fırtına Serisi sıvı yakıtlı buhar kazanı, geniş su ve buhar hacmi sayesinde yoğun ve süreklilik gösteren çalışma şartlarında ve ani buhar çekişlerinde yüksek performans sağlar.
  • Buhar Üretim Kapasitesi: 175 kg/h - 32.000 kg/h
  • Çalışma Basıncı: 3 – 16 Bar
Performans Serisi - Karşı Basınçlı Buhar Kazanı
Karşı basınçlı buhar bazanı, yüksek ısıtma yüzey alanı sayesinde daha kuru ve daha yüksek enerjili buhar elde edebilme olanağı sağlar. 
  • Buhar Üretim Kapasitesi: 200 kg/h - 4.000 kg/h
  • Çalışma Basıncı: 3 - 16 Bar
Mega Volt Serisi - Elektrikli Buhar Jeneratörü
Mega Volt Serisi elektrikli buhar jeneratörü, kapasiteye bağlı 2-3-4-5-6 kademeli ve tam otomatik çalışır. İhtiyacınız kadar buhar üretir. Buhar domludur.
  • Buhar Üretim Kapasitesi: 50kg/h - 1500 kg/h
  • Çalışma Basıncı: 1 - 16 Bar
Anka Serisi - Sıvı Gaz Yakıtlı Kızgın Yağ Kazanı
Anka Serisi sıvı gaz yakıtlı kızgın yağ kazanı, yüksek sıcaklıkta, düşük basınçta çalışır. Sistemde kullanılan ısı iletim yağı kazanda taşlaşma, kireçlenme, tortu, korozif etki vb. olumsuz etkiler oluşturmadığı için uzun süre kullanılabilir.
  • Isı Kapasitesi: 100.000 Kcal/h – 10.000.000 Kcal/h

Mobil Kazan Sistemleri Videosu

up top