Kat Kaloriferi

Kat Kaloriferi

Kat kaloriferi, küçük tasarımı ile gemi, inşaat şantiyesi ve en dar mekanlara sığabilen daireler için sıcak su üreten yüksek verimlilik sağlayan kazanlardır. ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılan bir tür ısıtma sistemidir. Genellikle yerden ısıtma olarak da adlandırılır.

Bu sistemde, ısı enerjisi su veya elektrik ile çalışan bir sistemin yardımıyla zeminden yukarı doğru yayılır. Bu sayede oda içinde homojen bir şekilde sıcaklık dağılımı sağlanır.

Kat Kaloriferi Teklif Formu
Bilgileri doldurup satış ekibimize kolayca ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

Kat Kaloriferi Ürünler

Lokomotiv Serisi - Manuel Yüklemeli Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
Lokomotiv Serisi manuel yüklemeli katı yakıtlı sıcak su kazanları, en dar mekanlara sığabilen tek dairelik ve çift dairelik merkezi sistem linyit kömürü, pirina, fındık kabuğu v.b. granül yakıtları yakabilmekte olup yüksek verimli kazanlardır.
  • Isı Kapasitesi: 25.000 Kcal/h - 1.500.000 Kcal/h
Obüs Serisi - Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
Obüs Serisi katı yakıtlı sıcak su kazanı, en dar mekanlara sığabilen tek dairelik ve çift dairelik kat kaloriferi kazanlarımız kömür, pirina, fındık kabuğu v.b. granül yakıtları yakabilmekte ve yüksek verimli kazanlardır.
  • Isı Kapasitesi: 25.000 kcal/h - 100.000 kcal/h
Bireysel Ekopel Serisi - Katı Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
Bireysel Ekopel Serisi katı yakıtlı sıcak su kazanı, en dar mekanlara sığabilen 3 geçişli tasarımı sayesinde elde edilen ısıyı tüm yüzeylere eşit miktarda dağıtarak maksimum ısı transferi ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır.
  • Isı Kapasitesi: 25.000 kcal/h - 60.000 kcal/h
Ateşli Serisi - Sıvı Gaz Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
Ateşli Serisi gaz sıvı yakıtlı sıcak su kazanı, küçük tasarımı ile gemi inşaat şantiyesi ve en dar mekanlara sığabilen, daireler için sıcak su üreten sıvı ve gaz yakıtlar yakabilen,  yüksek verimlilik sağlayan kazanlardır.
  • Isı Kapasitesi: 25.000 kcal/h - 60.000 kcal/h
Atom Serisi - Sıvı Gaz Yakıtlı Sıcak Su Kazanı
Atom Serisi sıvı gaz yakıtlı sıcak su kazanı, yüksek verimli tasarımı ve düşük yakıt tüketimi ile ekonomik kullanım kolaylığı sağlayan kazanlarımızdır.
  • Isı Kapasitesi: 80.000 kcal/h - 2.500.000 kcal/h
up top