About
20+
Yıllık Tecrübe
Endüstriyel Buhar ve Kızgın Yağ Kazanları İmalatı

Ekotek Isı Teknolojileri

Ekotek Isı Teknolojileri 20 yıllık tecrübesi ile endüstriyel buhar kazanı ve kızgın yağ kazanı imalat ve montajı yapmaktadır. Firmamız katı ve sıvı/gaz yakıtlı kazanların yanı sıra elektrikli kazan üretimine de start vermiştir.

  • Yüksek Verimli Yanma Sağlayan Kazanlar ile Daha Az Yakıt Tüketimi.
  • 25+ Ülkeye İhracat Yapıyoruz
  • Sizin İçin Çalışıyoruz
  • Ülkemiz İçin Üretiyoruz
  • Kazandıran Teknoloji Ekotek
Ürünlerimizi Keşfedin

Ürünlerimiz

Ürün Gruplarımız: Buhar Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Kat Kaloriferleri, Sıcak Hava Kazanları, Sıcak Su Kazanları, Pelet Kazanları, Boyler, Tanklar Kolay Kullanım: Tüm modellerimizde bulunan modern “Dijital Panel” ile kolay kullanım imkanı.

Neden Biz ?

Birçok firma ile eş güdümlü çalışma kabiliyetine sahip teknolojinin, tecrübeyle buluştuğu Ekotek ısı teknolojileri; 1999 yılından bu yana farklı yakıt tipleri ile (Katı: pelet, kömür, odun ve Sıvı / Gaz / Elektrik) çalışabilen Buhar Kazanları, Kızgın Yağ Kazanları, Sıcak Su Kazanları, yakıtlı ev tipi ve merkezi ısıtma sistemleri üretiyor ve ihraç ediyor.
İso 9001:2015 Kalite yönetim sistemi ile güvenle kullanılabilir, yüksek verimli endüstriyel kazanlar üretebilen Türkiye’nin en iyi şirketlerinin arasındadır.

Firmamız, Endüstriyel Buhar ve Kızgın Yağ kazanları üretmekte olup, bu üretimlerimiz ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile uyumludur. Ayrıca, kazanlarımız 2014/68/EU basınçlı kaplar direktifine göre CE sertifikalı olup ihraç edilmektedir.

Ürettiğimiz endüstriyel ürünlerin bazı öne çıkan özellikleri şunlardır; Ürünlerimiz basınçlı kaplar direktiflerine tamamen uyumludur. Kullanılabilirlik, sürdürebilirlik ve güvenilirlik konusunda üstün özelliklere sahiptir. Tasarımlarımız, performansla öne çıkar ve bulunduğu ortamda kolaylıkla fark edilir. Geniş su hacmi ve ısıtma yüzeyleri sayesinde sürekli verimlilik sunar. Kullanıcı dostu arayüzüyle avantajlı bir kullanım deneyimi sağlar. Kendine özgü kontrol yazılımları ile kolaylıkla kontrol edilebilir. Ek olarak sağladığımız güvenlik ekipmanları, son kullanıcıya çeşitli avantajlar sunar.

Ekotek Isı Teknolojileri olarak, üretim hatlarımızı sürekli gelişen teknolojilere adapte ediyoruz. Yeni sistemlerin entegrasyonuyla üretim kapasitemizi genişletmeyi hedefliyoruz. Çalışanlarımıza daha konforlu bir çalışma ortamı ve sosyal zaman kazandırmak amacıyla süreçlerimizi optimize ediyoruz. Böylelikle hem çalışan verimliliğini artırmayı hem de istihdamı genişletmeyi planlıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz başlıca sektörler arasında tekstil, gıda, enerji, beton üretimi, petrokimya ve plastik bulunmaktadır. Ancak faaliyet alanlarımız bu sektörlerle sınırlı değil; geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Isı teknolojileri konusunda; fabrikalar, imalathaneler, gıda işletmeleri, petrol rafinerileri, ihracat ve ithalat yapan firmalar başta olmak üzere birçok sektörden müşterilerimize "KAZANdıran Teknolojiler" sunmaktayız. Misyonumuz; gücümüzü daha verimli, şeffaf ve rekabetçi bir yapıya kavuşturarak hedeflerimize daha kolay ulaşılabilir bir seviyeye getirmektir.

Ekotek olarak, ısı teknolojileri sektöründeki ilke ve hedeflerimizi hayata geçirme sürecinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi'ni referans standart olarak kabul ediyoruz. Bu standart gerekliliklerini karşılamak, uygulamak ve sürekli geliştirmek üst yönetimimizin öncelikli taahhüdüdür. Ekotek fabrikamızda görev yapan tüm çalışanlarımız, bu standardın ve kuruluşumuzda belirlenen uygulamaların gerekliliklerini tam anlamıyla yerine getirme sorumluluğuna sahiptir.

Uluslararası arenada marka tescilli olan Ekotek; endüstriyel buhar kazanı, kızgın yağ kazanı ve sıcak su kazanları üretiminde, 2014/68/EU basınçlı kaplar direktifine uygun olarak CE sertifikası ile üretim yapmaktadır.

Sizin için üretiyor, enerjisini sizden alıyor ve "KAZANdıran teknoloji" sloganıyla hareket ediyoruz. Firmamız, yerli üretim gücüyle ihracatının %90'ını kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Bugüne kadar 25'ten fazla ülkeye ihracat yapmanın gururunu yaşıyoruz. İhracat yaptığımız ülkeler arasında Almanya, Fransa, Bulgaristan, Romanya, Moldova, Kosova, Bosna Hersek, Ukrayna, Libya, Fas, Cezayir, Mısır, Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Suudi Arabistan ve Kenya bulunmaktadır. İlerleyen süreçte ihracat yelpazemizi daha da genişleterek, yerel iş ortaklarıyla işbirliği yaparak Ekotek markasını 50'den fazla ülkeye taşımayı hedefliyoruz.

About
Teklif Al
WhatsApp